W jakich bankomatach można wypłacić pieniądze bez prowizji, będąc w Getin Noble Bank?

W-jakich-bankomatach-można-wypłacić-pieniądze-bez-prowizji,-będąc-w-Getin-Noble-Bank?

Ostatnie podwyżki w zakresie obsługi kont osobistych dotknęły klientów niemal wszystkich banków działających w Polsce. Sprawdźmy, w jakich bankomatach klienci Getin Noble Banku mogą nadal wypłacać pieniądze bez żadnej prowizji.

Segment Private Banking, chociaż ciągle niewielki w Polsce, to jednak z roku na rok systematycznie się poszerza. Właśnie na tym polu koncentruje swoje działania Getin Noble Bank, proponując różne innowacyjne rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb najzamożniejszych klientów.

Obszary działania

Getin Noble Bank proponuje rozmaite produkty depozytowe – od lokat i kont oszczędnościowych oraz osobistych po Indywidualne Konta Emerytalne (IKE). Dostępny jest także rozbudowany segment produktów inwestycyjnych, takich jak indywidualne plany systematycznego oszczędzania, produkty strukturyzowane, fundusze inwestycyjne, usługi maklerskie, a nawet możliwość inwestowania na rynku walutowym FOREX. Do tego można również zaciągać kredyty i korzystać ze wsparcia prawno-podatkowego oraz z usług concierge. Produkty dostępne są także poprzez bankowość internetową i mobilną.

Karty debetowe

Getin Noble Bank oferuje swoim klientom następujące karty debetowe do kont osobistych:

  • MasterCard Debit Platinum,
  • MasterCard Debit Platinum NFC,
  • MasterCard Platinum Metal – wykonana ze srebra i niklu, bardzo prestiżowa (wraz z nią wydawana również automatycznie karta MasterCard Debit Platinum).

Właściciele tych kart mogą swobodnie i co ważne, za darmo korzystać ze wszystkich bankomatów w kraju, jak również zagranicą, a także bez opłat sprawdzać saldo środków na koncie w bankomatach.

Karty kredytowe

Klienci korzystający z usług Getin Noble Banku mają do dyspozycji następujące karty kredytowe:

  • MasterCard World Signia/Elite (również w prestiżowej, metalowej wersji),
  • Visa Infinite,
  • Visa Platinum,
  • World MasterCard.

Z reguły banki nie pozwalają swobodnie wypłacać gotówki z bankomatów posiadaczom kart kredytowych. Ci, którzy posiadają je w Getin Noble Banku, muszą zapłacić 3,5% kwoty transakcji, ale nie mniej niż 7 zł, gdy chcą wypłacić pieniądze z bankomatu w kraju lub zagranicą.

W uprzywilejowanej sytuacji są jedynie posiadacze karty MasterCard World Signia/Elite w wersji metalowej, którzy mogą korzystać za darmo z bankomatów nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.