Bank BPH jest jednym z bardziej znanych polskich banków

Bank BPH jest jednym z bardziej znanych polskich banków. W naszym kraju istnieje od przeszło już 20 lat i wchodzi w skład jednej z największych korporacji świata – grupie GE.

Bank BPH jest notowany na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Główna siedziba banku BPH znajduje się w Krakowie, jednak centrala znajduje się w Warszawie, a centra operacyjne są obecne w Gdańsku i Krakowie. Jeśli chodzi o ofertę, to w banku BPH mogą znaleźć coś dla siebie zarówno klienci indywidualni, jak też małe i średnie przedsiębiorstwa i kliencie korporacyjni. Oprócz standardowych usług bankowych, takich jak kredyty czy lokaty, bank BPH oferuje także usługi z zakresu inwestycyjnego – spółka BPH TFI. W Polsce jest ponad 300 oddziałów tego banku – 4 z nich znajdują się w Rybniku. Gdzie dokładnie można znaleźć Bank BPH Rybnik?

Jeśli chodzi o bank BPH Rybnik, to dostępne adresy to:

ul. Jankowicka 2 – oddział jest otwarty w godzinach 8:00 – 18:00

ul. Powstańców Śląskich 3 – oddział otwarty jest w godzinach 9:00 – 19:00. Ten oddział nie prowadzi jednak operacji gotówkowych. ul. Rynek 14 – oddział otwarty jest w godzinach 9:00-17:00

ul. Zebrzydowicka 30 – tutaj możemy zawitać w godzinach 9:30-17:00

Jeżeli chodzi o bank BPH Rybnik jest jednym z większych banków w mieście. Dla porównania największy bank na śląsku – ING Bank Śląski, ma tych oddziałów jedynie 3. Co klienci sądzą o oddziałach banku BPH, jeśli chodzi o Rybnik? No cóż, bank BPH od jakiegoś czasu nie cieszy się bardzo dużą popularnością. Dawniej był to jeden z większych banków, jednak jego produkty nie są tak kuszące jak produkty innych banków, które bardzo agresywnie walczą o klienta.

W dodatku BPH nie posiada najlepszej obsługi online i telefonicznej, więc niemal z każdą sprawą trzeba udawać się do oddziału. Przy obecnym tempie życia wydaje się, że bank BPH nie do końca nadąża za potrzebami klientów.